REJONY - MOPS Brodnica

LOGO MOPS
Miejski Ośrodek Pomocy
Społecznej w Brodnicy
Grafika BIP
Grafika ozdobna
Kujawsko-Pomorska Niebieska Linia 0 800 154 030 (link do strony)
Przejdź do treści

REJONY

DZIAŁY I ŚWIADCZENIA > DZIAŁ POMOCY SPOŁECZNEJ
Pracownicy socjalni:
      
Justyna Ryszawa – tel. (56) 498 49 33 wew. 212, pokój nr  13
pracownik zastępujący: Barbara Przebierała
     
Rejon opiekuńczy (nazwy ulic): Akacjowa, Armii Krajowej, Bolesława Chrobrego, Cisowa, gen.Władysława Sikorskiego 62 (16-30), Jodłowa,  Kasztanowa, Kazimierza Wielkiego, Kombatantów, Mieszka I, Modrzewiowa, Piękna, Podgórna 51A, Podmiejska, Poprzeczna, Porzeczkowa, Prosta, Sosnowa, Szarych Szeregów, Tulipanowa, Wierzbowa, Wincentego Witosa, Władysława Łokietka, Władysławy Zieleniewskiej, Wysoka, Żwirowa;

Barbara Hoga – tel. (56) 498 49 33 wew. 210, pokój nr  1
pracownik zastępujący: Izabela Kwiecińska
    
Rejon opiekuńczy (nazwy ulic): Aleksandra Kruszczyńskiego, Fryderyka Chopina, gen.Władysława Sikorskiego 62 B - góra Graniczna, Henryka Wieniawskiego, Jana Pawła II, Jasna, Jeziorna, K. Szymanowskiego, Klemensa Malickiego, Ks.Jerzego Popiełuszki, Ludwika Grzemskiego, Marii Konopnickiej, Niskie Brodno, Pomorska, Powstańców Wielkopolskich, Półwiejska, Przy Strudze, Skarpa, Skromna, Skwarna, Spacerowa, Stanisława Moniuszki, Staszica, Tatarakowa, Topolowa, Wczasowa, Wesoła, Wiejska, Wrzosowa, Zielona, Żeglarska;

Beata Dąbrowska – tel. (56) 498 49 33 wew. 214, pokój nr  15
pracownik zastępujący: Hanna Rochnowska

Rejon opiekuńczy (nazwy ulic): Azaliowa, Cicha, Familijna, gen. Andersa, gen.Władysława Sikorskiego cała (włącznie z Sikorskiego 62(1-15) za wyjątkiem 62 (16-30), 62a, 62b,   Iglasta, Ignacego Łyskowskiego, Kalinowa, Karbowska, Kolejowa
Kwiatowa, Limbowa, Natalisa Sulerzyskiego, Okrężna, Osiedlowa, Północna, Różana, Stokowa, Zakątek;  

Małgorzata Ronkiewicz – tel. (56) 498 49 33 wew. 213, pokój nr  14
pracownik zastępujący: Ewa Lewandowska

Rejon opiekuńczy (nazwy ulic): 15 Lipca, Beskidzka, Bieszczadzka, Bohaterów Września, gen.Władysława Sikorskiego 62a, Generała Stanisława Maczka, Jabłkowa, Karkonoska, Karpacka, Partyzantów, PCK, Pienińska, Podhalańska, Przykop 23a, Sądowa, Strażacka, Sudecka, Świętokrzyska, Targowa, Tatrzańska, Władysława Jagiełły, Wojska Polskiego, Zawiszy Czarnego;

Barbara Przebierała – tel. (56) 498 49 33 wew. 212, pokój nr  13
pracownik zastępujący: Justyna Ryszawa

Rejon opiekuńczy (nazwy ulic): Agrestowa, Bolesława Prusa, Cypriana Kamila Norwida, Długa, Grażyny, Jagodowa , Jana Kasprowicza, Juliana Tuwima, Malinowa, Mikołaja Reja, Miła, Piaski, Podgórna (parzyste), Porucznika Daniela Różyńskiego, Poziomkowa, Promykowa, Przykop od 33, Reymonta, Rzeźnicka, Słoneczna, Spokojna, Stanisława Wyspiańskiego, Stepowa, Strumykowa, Sybiraków, Średnia, Truskawkowa, Ustronie, Warszawska, Wąska, Wiśniowa, Zacisze, Źródlana;  

Ewa Lewandowska – tel. (56) 498 49 33 wew. 213, pokój nr  14
pracownik zastępujący: Małgorzata Ronkiewicz

Rejon opiekuńczy (nazwy ulic): 67 Pułku Piechoty, Anny Wazówny, Bazarowa, Boczna, Bolesława Jastrzębskiego, Feliksa Smoczyńskiego, J.Kochanowskiego,    J.Słowackiego, Janusza Korczaka,   Krańcowa,   Lidzbarska, Lipowa, Litewska, Maksymiliana Klinickiego,   Matejki, Młyńska, Nad Drwęcą, Skrajna, Szkolna;      

Hanna Rochnowska – tel. (56) 498 49 33 wew. 214, pokój nr  15
pracownik zastępujący: Beata Dąbrowska

Rejon opiekuńczy (nazwy ulic): 18 Stycznia, 700-lecia, Generała Stanisława Pruszyńskiego, Jana Chodkiewicza,   Jana III Sobieskiego, Krótka,   Mała, Michałowska, Nad Stawem, Nowa Nowa, Kolonia, Pocztowa, Polna, Stanisława Żółkiewskiego, Zduńska;       

Izabela Kwiecińska – tel. (56) 498 49 33 wew. 210, pokój nr  1
pracownik zastępujący: Barbara Hoga

     Zadania związane z Brodnickim Centrum Caritas      

Rejon opiekuńczy (nazwy ulic): Gajdy, Kamionka, Mały Rynek, Podgórna (nieparzyste)

Martyna Zarębska – tel. (56) 498 49 33 wew. 209, pokój nr  3
pracownik zastępujący: Małgorzata Ciesielska

Rejon opiekuńczy (nazwy ulic): 3 Maja, Czwartaków, Jana Janaszka,   Kręta,   Królowej Jadwigi,   Mazurska, Piwna, Południowa, Sokołów;   

Małgorzata Ciesielska – tel. (56) 498 49 33 wew. 211, pokój nr  11
pracownik zastępujący: Martyna Zarębska

Rejon opiekuńczy (nazwy ulic): Ceglana,   Elizy Orzeszkowej, Emilii Plater,   Gen. Józefa Hallera, Jagiellońska, Jatki, Kopernika,   Kościelna, Sienkiewicza, Waryńskiego, Wybickiego, Żeromskiego;       

Anna Osińska – tel. (56) 498 49 33 wew. 211, pokój nr  11
pracownik zastępujący: Zdzisława Jędrzejczak

Rejon opiekuńczy (nazwy ulic): Aleja Wędkarzy, Duży Rynek, Erazma Glicznera, Kościuszki, Ks. Kujota, Łazienna, Mickiewicza, Mostowa, Paderewskiego, Przedzamcze, Przesmyk, Przykop 1-31 (z wyłączeniem 23a), Tylna, Wodna, Zamkowa;  

Zdzisława Jędrzejczak – tel. (56) 498 49 33 wew. 211, pokój nr  11
pracownik zastępujący: Anna Osińska

Rejon opiekuńczy (nazwy ulic): Aleja Leśna, Anieli Krzywoń, Cmentarna, Dworcowa, Farna, Gen. J. Bema, gen.Władysława Sikorskiego 62 B (dół), Groblowa, Grunwaldzka, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kilińskiego, Macieja Rataja, Marcina Kasprzaka, mjr H. Sucharskiego, Ogrodowa, płk. Aleksandrowicza, Siewna, Stary Plac Szkolny, Stefana Czarnieckiego, Strzelecka, Św.Jakuba, Świerkowa, Wincentego Pola, Żwirki i Wigury.   
  


 

Grafika
Wróć do spisu treści